קניית תכולת דירה?

הגעת למקום הנכון

נשמח לתת לך שירות, מה המספר?

מי אנחנו?

אנחנו מפנים דירות, לפני שאנחנו באים לפנות דירה אנחנו צריכים לדעת מתי מתקיים פינוי הפסולת באזור שלכם. ניתן לך הצעת מחיר הוגנת על הפינוי. אנחנו מפנים גם ירושות, עזבונות ומחסנים ישנים ביסודיות וניקיון. נשמח שתרימו לנו טלפון וניתן לכם שירות הוגן וטוב, שאול ואברהם

מאמר מלא לפני קניית תכולת דירה

אם יש לך מוצרים שתרצה תמורתם כסף,  הנה  הדברים שכדאי לדעת לפני שמזמינים בעל מקצוע שיעריך זאת ויקנה ממך את תכולת הדירה. במאמר הבא נסקור: איך תקבלו תמורה כספית טובה יותר על המוצרים שלכם? מהי הערכה נכונה של מוצרים ולמה וותק ה׳׳אלטעזאכן׳׳ חשוב כאן? ואיך צריך לתמחר מוצרים עתיקים? בואו נצלול לעומק הדברים.

הערכת מוצרים הוגנת ונכונה

בדרך מי שמספק הערכה על מוצרי יד 2  או מוצרי עתיקות הקיימים בנכס הוא ה׳׳אלטעזאכן׳׳, לא פעם ולא פעמיים בעל המקצוע טען שהסחורה אינה שווה כסף, פינה אותה ובמקום לזרוק לזבל: מכר אותה לגורם צד שלישי ללא ידיעת בעל המוצרים, פעולה זו אינה הוגנת וחשוב לפעול בשקיפות והוגנות. בצוות ׳׳פינוי דירות׳׳ מקפידים על הערכה נכונה והוגנת של מוצרי הדירה מול בעלי הנכס ומבצעים את קניית תכולת הדירה בהגינות.

חשוב לציין שהערכת מוצרי יד 2  בצורה נכונה לפני קניית תכולת הדירה תלויה גם בוותק בעל המקצוע ובנסיון שרכש עם השנים. זאת  מכיוון שצריך להעריך מוצרים שאין להם ׳׳מחיר מחירון׳׳ בשוק. הגורמים המשפיעים על הערכת המחיר למוצר יד שניה הם: מצב המוצר והויזואליות שלו, האם הוא תקין? והאם ניתן למכור אותו והאם׳׳ יש לו שוק׳׳ כלומר עדיין ממשיכים לסחור בו.

כיסא וינטג׳ עתיק
כיסא וינטג עתיק

איך לקבל תמורה טובה על מוצר יד 2

לאחר שמובן לכם שהמוצר רלוונטי לסחר וניתן למכור אותו לבעל המקצוע, תוכלו לקבל תמורה טובה יותר אם תציגו אותו בצורה נכונה:
סביר להניח שהמוצרים  שתרצו למכור ישנים, או שהם שהו זמן-מה במחסן, או בחדר ללא שימוש וצברו אבק; בעזרת מגבון לח תוכלו לנגב את האבק ולהחזיר את המוצר כמה שנים אחורה.
במידה והמוצר עשוי בד כמו ספה ואדום: תוכלו להעביר בעדינות את שואב האבק. הפעולה המתבקשת היא להסיר אבק ו׳׳להשיב את החיים׳׳ למוצרים לפני שאתם מציעים אותם למכירה, וכך ערכם הויזואלי יעלה. עוד פרמטרים שמעלים את ערך המוצר:

  • המוצר תקין ובטוח לשימוש
  • המוצר ללא שריטות חבלות או שברים

איך מתמחרים מוצרי עתיקות?

תמחור מוצרי עתיקות הוא אחת ההתמחויות של ה׳׳אלטע זאכן׳׳.
הגורמים המשפיעים על המחיר שתקבלו עבור המוצרים העתיקים שצברתם בשנים, תלוי בכמה פרמטרים:

  • ככל שהמוצר שלכם ישן יותר, כך ערכו הכספי יעלה
  • האיכות שנשארה למוצר שלכם, ככול שהמוצר שלכם שמור יותר ביחס לזמן קיומו הוא יהיה שווה יותר.
  • האם מייצרים את המוצר שלכם היום ב2020? אם התשובה לכך היא לא – הערך של המוצר שלכם עולה. מוצרים שהפסיקו לייצר מעלים את ערכם באופן אוטומטי, על אחת כמה וכמה שמדובר במוצרים עתיקים.

לסיכום, אנחנו בחברת פינוי דירות, הערכנו ורכשנו במהלך השנים אלפי מוצרים וצברנו וותק מקצועי בהערכת מוצרי יד שניה ומוצרים עתיקים, ובגלל הוותק שלנו, נדע להעריך בצורה נכונה תכולת הדירה שלכם ולהעניק לכם את המחיר הנכון על מוצרי יד 2 ומוצרים עתיקים.

Call Now Buttonחייגו עכשיו