חיפשת אלטעזאכן?

הגעת למקום הנכון

נשמח לתת לך שירות, מה המספר?

מי אנחנו?

אנחנו מפנים דירות, לפני שאנחנו באים לפנות דירה אנחנו צריכים לדעת מתי מתקיים פינוי הפסולת באזור שלכם. ניתן לך הצעת מחיר הוגנת על הפינוי. אנחנו מפנים גם ירושות, עזבונות ומחסנים ישנים ביסודיות וניקיון. נשמח שתרימו לנו טלפון וניתן לכם שירות הוגן וטוב, שאול ואברהם

מאמר מקיף על אלטע זאכן ושירותיו

במאמר הבא, נסקור את המקצוע ונדבר על הנושאים: איך האלטעזאכן יכול לעזור לכם בשעת הצורך? למה בכלל צריך אותו? אילו סוגי שירותים הוא נותן? וכמה הם עולים? כל זאת במאמר הנ׳׳ל.

בעברית ה׳׳אלטע זאכן׳׳ הנקרא גם ׳׳אלטיזכן׳׳ הוא שם שהומצא בידיש ומקורו ׳׳דברים עתיקים׳׳.
הינו שם גנרי שהומצא למקצוע המקבץ כמה סוגי שירותים פיזיים יחדיו, ומתפרנס מכמה מקורות הכנסה. האלטעזכן הוא מעיין רוכל שמפנה דירוהם, קונה את מוצריהן הישנים ומוכר אותם בשווקים הפתוחים. פעם כדי למשוך לקוחות, היה עובר בין הביניינים עם קריאת המלל המפורסמת בסרטון הנ׳׳ל, ופשוט היו קוראים לו מהחלון ׳׳תוכל לעלות לקומה שלי? יש לי מוצרים למכור׳׳. בעלי מקצוע זה מנוסים בהערכת עתיקות ומוצרי יד שניה רהיטים ומוצרי חשמל, וישמחו לפנות לכם אותם מהדירה בחינם כדי לסחור בהם. 

מה הצורך באלטעזאכן?

שני צרכים מרכזיים לשירותינו: גיליתם שאתם מחזיקים יותר מדי פריטים ישנים בבית ולא מצאתם דרך להפטר מהם כראוי? אין לכם זמן להתעסק עם העניין? או שאתם מעוניינים למכור מוצרי יד שניה מביתכם כדיי להרוויח כמה שקלים? הגיע הזמן לפינוי דירה? ירושה עזובה? כאן אנחנו נכנסים לתמונה, שירותי האלטעזאכן.. אנו נפנה עבורכם כל מוצר או נקנה מוצרים רלוונטיים ונדאג שהשירות יתבצע תחת ניקיון שקט ויסודיות.
הצורך השני באלטעזאכן הוא רק מצטמצם עם השנים, מדובר באבחנה במוצרים עתיקים ותמחורם, ואף מתן הצעת מחיר על אותם מוצרים.

רכב של אלטעזאכן
רכב של אלטעזאכן 2020

מוצרים שאלטעזאכן קונה

ובכן, בעל מקצוע זה ידוע כ׳׳קונה הכל׳׳, ממוצרי יד שניה למוצרים עתיקים ומאובקים.
הנה רשימת המוצרים המלאה שאפשר למכור לו:  מיטה, ארון, שולחן, כיסאות, פריג׳ידר (מקרר ומקפיא), תנור גז, מכונת תפירה, מכונת כביסה, ספות, מזנון, שטיח, מוצרי חשמל למיניהם, מנורות ועוד.
אלטעזאכן מוצא המון עניין בפריטי אספנות, וינט׳ג, כלי כסף ישנים, כלי חרסינה וסטי מטבח ישנים, רהיטים ישנים, כלי עץ בעבודת יד, תמונות ישנות ומיוחדות.

שירותיו של האלטעזעכן

ה׳׳אלטע זאכן׳׳ בניגוד לשמו בידיש ׳׳דברים עתיקים׳׳ הינו שם גנרי שהומצא למקצוע המקבץ כמה סוגי שירותים יחדיו:

  • פינוי דירות היישר לפח הזבל תמורת תשלום.
  •  פינוי הדירה בחינם תמורת המוצרים שהוא מפנה – קניית תכולת דירה
  • הערכת עתיקות וקניית עתיקות.
  • מכירת מוצרי יד שניה.
  • הובלות קטנות (עירוני או בין עירוני).
  • איסוף מוצרים מהרחוב ומכירתם (לעיתים גם ניקוי ושיפור המוצרים).
  • איסוף וקניית  ברזל.
  • סחר במוצרי יד שניה – קנייה ומכירה.

מתי משלמים לו ומתי השירות בחינם?

התשלום לאלטעזאכן הינו נושא יחסית מורכב לשאר נותני השירותים הפיזיים האחרים: 
השאלה הנשאלת היא האם אפשר למכור המוצרים שלכם ולהפיק מהם רווח ותועלת, אם כן – לא תצטרכו לשלם בעבור השירות.
במידה והמוצרים שלכם אינם בעלי תועלת לסחר – תוכלו להציע לאלטיזכן שיפנה את דירתכם תמורת תשלום, הרחבנו על כך במאמר על פינוי הדירות.

איך פועל אלטעזאכן מקצועי

אלטעזאכן מקצועי יפעל בצורה שלא תסב נזק ללובי הבניין, למעלית, לחדרי המדרגות, ולפריטים שהוא מפנה מהנכס. שירותי אלטעזאכן צריכים להיעשות בהגיינה וברצון לשמירה על הסביבה אחרת הנזק הנגרם מהובלת הרהיטים והפינוי: לא קטן ולא מעט מרגיז.

בהתאם להוראות משרד הבריאות

אנו בצוות פינוי דירות מקפידים בקפידה על הוראות משרד הבריאות: חבישת מסיכה בכל שעות הפעילות ושטיפת ידיים קפדנית בכניסה וביציאה.
נשמח לדעת שגם אתם שומרים על תנאי ההגיינה, הדרך טובה מבחינתכם להבטיח זאת היא לאוורר את מקום הפינוי  שאליו אנו מגיעים ועובדים.

Call Now Buttonחייגו עכשיו